Kayla logeert bij onze vrijwilligers

03 november 2022 12:59
Onze vrijwilligers Gerrit en Daisy zijn zo lief geweest om Kyla tijdelijk in huis te nemen. Ze kan daar in alle rust herstellen van de operaties. 
De eerste operatie staat gepland op 14 november, maar om alvast te wennen aan het huis, is Kyla nu al uit logeren. Ze voelt zich er al goed thuis en er wordt heel wat geknuffeld. Gezien haar onzekere karakter is het heel fijn dat ze niet in een kennel in het asiel hoeft te verblijven. 
Ook wordt er al geoefend met de kap (die heeft ze nodig na de operatie) en met de speciale tilhulp die we van onze lieve Facebookvolger Edith hebben gekregen. Dit vindt ze nog spannend, dus gelukkig is er nog even de tijd om hiermee te oefenen.
Een operatie aan een kruisband brengt een enorme kostenpost met zich mee. Per poot gaat het om 2.200 euro en ze moet aan beide achterpoten geholpen worden. 
We zijn erg blij met jouw donatie en betrokkenheid!  Maar we zijn er nog niet! 
 
Wil je ons helpen om Kyla's crowdfundpagina te delen bij je vrienden en familie? 
Dat kan via deze link: https://bit.ly/3U0A3Qq
Of via de rechtstreekse Tikkielink:  https://bit.ly/3sz5Ax2